• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  EMRE ALTINÖRGÜ

  18.10.1980 Amasya doğumluyum. 2006 yılı Erciyes üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunuyum. Zafer Ticaret firmasında firma ortağı ve yöneticisi olarak çalışmaktayım. Evliyim ve bir çocuğum bulunmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  FİKRİ GEVREK

  15.11.1964 amasya doğumlu evli 3 çocuk babasıdır.İlk Okulu Amasya Kayrak Köyünde,Orta Okulu Amasya 12 Haziran Okulunda,Liseyi Amasya Lisesinde Üniversiteyi ise Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde okumuştur.Dış İşleri Bakanlığında Güvenlik Ataşeliği Görevi yapmış ve Emniyet Genel Müdürlüğünden emekli olmuştur.Saadet Partisi İl Başkanlığı ve Millet vekili- belediye başkanlığı adaylığı, Has parti Kurucu İl Başkanlığı yapmıştır.Şu anda FG (fikri gevrek) İnşaat Müteahhitliği - Yapsat İşi ile uğraşmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  TARIK SEZEN

  27/02/1977 göynücek doğumlu. ilk orta ve lise eğitimimi amasya da aldı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 2001 yılından beri Amasya'da serbest avukat olarak çalışmakta.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  OSMAN ACAR

  Amasya doğumlu. Ortaokul mezunu. esnaflık yapmakta esnaf.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  YAVUZ ÇİMEN

  1958 yılında Amasya'da doğumlu.İlk ve ortaokulu Amasyada tamamladı.Daha sonra A.Ü. Açıköğretim Fakültesi önlisans bölümünü bitirdi.1976 yılında öğretmenliğe başladı.Amasya merkez ilkokullarda ve Rehberlik ve Araştırma Merkezinde 34 yıl İdarecilik yaptı. Evli ve 3 çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ŞÜKRÜ İGSİZ

  1967 yılında Vezirköprü/Samsunda doğumlu. İlkokulu ve imam hatip lisesini vezirköprüde okudu. Evli ve 4 çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  NEŞET ALTINBAŞ

  01.03.1955 Sivas Yıldızeli doğumlu, Akparti Amasya il kurucu üyesi, Bağkur emeklisi.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  RECEP SAİT ÖNER

  1976 yılında Amasya da doğdum.İlk, orta ve lise öğrenimimi AMASYA da tamamladım.Merkez ilçe 2.olağan kongresinde Merkez ilçe yönetim kurulunda görev aldım.Özel bir şirkette yönetici olarak görev yapmaktayım,evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  ALİ İHSAN ZOBU

  : 1987 Amasya’da doğumlu. Mütercim Tercümanlık ve Uluslararası İlişlilerden mezun . 2011’de Amasya gençlik kollarında siyasete başladı.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  İBRAHİM KARAMAN

  1982 AMASYA DOĞUMLU.19 MAYIS ÜNİ. MYO MEZUNU.AMASYA’DA MÜTEAHHİTLİK (YAP-SAT) HİZMETLERİ YAPMAKTA.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  SÜLEYMAN ÖKSÜZ

  1982 yılında Amasya da doğdum.İlkokulu Karaköprü köyü ilköğretim okulunda orta ve lise öğrenimini Amasya İmam Hatip Lisesinde okudum.Lise'den sonra Karaköprü köyünde çiftçilik yapmaktayım. Anadolu Gençlik Derneği,İ.H.H İlim Yayma Cemiyeti gibi sivil toplum kuruluşlarında görev yaptım. Saadet Partisi Merkez İlçe Kurucu Üyeliği, İl Gençlik Kolları Başkanlığı,İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum.Has Parti İl Kurucu üyeliği ,İl Gençlik Kolları Başkanlığı ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ADEM ÇALIŞKAN

  1959 AMASYA DOĞUMLU.AMASYA TİCARET LİSESİ MEZUNU.AMASYA MERKEZDE NAKLİYE İŞLERİ YAPIYOR(HALK MİNÜBÜSCÜ).EVLİ VE 4 ÇOCUK BABASI.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  LALE SARI

  1958 Amasya da doğumlu. Eğitim Enstitüsü mezunu. Milli Eğitime bağlı okullarda idareci ve öğretmen olarak görev yaptı. Emekli oldum iki yıl kolejde idarecilik yaptım halen gönül elçisi ve engelli çocuklara evde eğitim görevlerini yürütmekte. ilimizdeki sosyal sorumluluk projelerinde görev almakta. yardımlaşma dayanışma derneğinde çalışıyor.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  MUSTAFA ŞİŞMAN

  1993 yılı Amasya Doğumlu. Amasya’da Müteahhitlik yapmaktadır.